לב פרחים כניסה בת מצווה
בית המקדש
חצאית קסם
ספר תורה
פסנתר כנף מראני
חופה על כנפי מלאך
עגלת מלכה ונסיכה עם כנפי מלאכיות ונבל
כינור, נבל וסקסופון
סקסופון, חצוצרה, שופר
ליווי מוזיקלי
כנריות ונבליות
נבל. קבלת פנים
תזמורת
כנריות. קבלת פנים
מצרים. קבלת פנים
יפן. קבלת פנים
כניסה לאולם - ספינה
ספינה בר מצווה
ספינה בת מצווה
ספינה חתונה
כניסה לאולם - כרכרה
כניסה לאולם - לב ענק
כניסה לאולם - כסא גבוה
כניסה לאולם - גביע
כניסה לאולם - צדפה
כניסה לאולם - פרח
כניסה לאולם - כרכרה מיצרית בחתונה
כניסה לאולם - פסנתר כנף
פרחים מתפתחים
מופעת לייזר מן
תרנספורמרים
כניסה רכב מפואר
ריקוד על המוט
שואו
תקליטן לאירועים
להקות לאירוע
זמר אורח לאירוע
מופע החלפת בגדים
עיצוב אולם
מופע מצחיק ז'קט
דף הביתוידאותמונותמי אנחנוצור קשרחברים
Русский
Kredo Show/וידאו/כניסה לאולם - ספינה

 

כניסה לאולם- ספינה

יש שני תרחישים לתחילת אירוע, בכל מה שנוגע לאלו החוגגים אותו. תרחיש אחד אומר כי כבר בקבלת הפנים צריך להסתובב בקרב הנוכחים, להתנשק, להתחבק ולשים עין על תיבת הצ'קים ההולכת ונהיית כבדה מרגע לרגע, ולהתחלק ברגע הזה עם בופה עשיר שכולם נושאים אליו עיניים כלות ורעבות. תרחיש שני, ועדיף לאין שיעור, הוא להמתין עם רגע הכניסה לאולם או לאירוע עד שכולם כבר מחכים בכיליון עיניים לרגע הזה וממתינים, בציפייה דרוכה, לכניסה המלכותית. ומה יכול להיות יפה ומרשים יותר מכניסה אל תוככי אולם מפואר, מלא בחברים, קרובים ועמיתים, מאשר על סיפונה של ספינה לבנה ומהודרת, נהוגה בידי מלח ומלווה בבנות ים ואמזונות יפהפיות הרוקדות לצד הספינה ומבטיחות כי כל הסכנות והאיומים ייעלמו כאינם. אפשר לומר כי כניסה לאולם על גבי ספינה היא שובר הקרח האולטימטיבי בכל אירוע, בר מצווה, בת מצווה או חתונה.

נישאים על חרטום הסיפון, ממש כאילו הייתם רוז (קייט וינסלט) או ג'ק (ליאונרדו די קפריו) בסרט טיטאניק, תוכלו לעשות ככל העולה על רוחכם לעיני הקהל והמוזמנים. תוכלו לאחוז ידיים ולנופף לקהל, תוכלו לשיר שיר מקורי שכתבתם או קאוור שיסמלו את תחושתכם, תוכלו לברך את הנוכחים בברכה מרגשת או היתולית, ותוכלו פשוט לעמוד בשקט, להתבונן במאות המוזמנים וליהנות מרחש התדהמה וההתרגשות שתתפשט בנוכחים. מרגע זה, למותר לציין, יהיה ברור שזה האירוע שלכם!

כל מה שאירוע צריך כדי להפוך למוצלח ולמושלם הוא אקט אחד לא שגרתי ופעילות אחת שתגרום לכולם לזכור אותו לשנים ארוכות ולחיוב, ואין כמו כניסה לאולם על גבי ספינה כדי ליצור, בדיוק, רגע כזה.

© 2010כל הזכויות שמורות ל"Kredo Show"בניית אתריםעיצוב אתריםעיצוב אתרים, בניית אתרים